Get Big Discount ezFrame ZS-R135WHA Replacement Surface - 66" x 117" - CineWhite-Perforated - 135" Diagonal
Respons: 0 comments
ezFrame ZS-R135WHA Replacement Surface - 66" x 117" - CineWhite-Perforated - 135" Diagonal
Reviews flat screen monitors
  • Deals : FreeShipping
Compatibility: Projector - 66" x 117" - CineWhite-Perforated - 135" Diagonal - ZS-R135WHA fixed frame projection screen has true-flat tension screen surface.